تبلیغات
Magic - آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش شش

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ


یکشنبه 25 تیر 1391

آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش شش

کلمات کلیدی : آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش پنج , آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان , اسرار دنیا , دنیای اسرار امیز , الایا , پلیدیان , ستاره پلیدیان ,
آلایا در اینترنت فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در سایت «یوتوب» گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت فعالیت نمی کند.

لینک کانال آلایا:

http://www.youtube.com/user/777ALAJE

در ادامه توجه شما را به متن ششمین ویدیو «آلایا» جلب می کنم.

یادآور می شوم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد. 

 آلایا اهل پلیدیان – قسمت ششم

درود، من آلایا از سیستم ستاره ای پلیدیان هستم.

 این روزها شما می توانید بسیار در مورد عامه ای بشنوید یا ببینید که تصور می شود آنها از فدراسیون روشنایی کیهان می باشند. شما باید بدانید که بیشتر آنها از طرف ما نیستند. آنها از غیر زمینیانی هستند که در خدمت روشنایی نیستند. آنها از کسانی که می توانند کانال بشوند اما به اندازه ی کافی معنوی نیستند تا ببینند با چه کسی کانال شده اند، استفاده می کنند. آنها از نام ما استفاده می کنند تا شما اطلاعات اشتباه شان را باور کنید. یکی از حیله های آنها این است که شما را مهو داستانهای زیبای طولانی در مورد شرایط زیبای زمین می کنند و اینکه شما نیاز به انجام هیچ کاری و پاک کردن موانع ندارید، زیرا اینها خود به خود پاک می شوند. آنها می خواهند که شما در یک حالت رویایی ماندگار باشید. آنها از این حیله استفاده می کنند به خصوص برای مردمی که از تلوزیون برنامه ریزی نشده اند. آنها می خواهند که شما در گروه چشم به راهان ماندنی شوید، هیچ کاری انجام ندهید و منتظر بمانید تا آنها همه ی کارها را برای شما انجام دهند. آنها دهه هاست که در کانال شدن شان می گویند که ارتباط نزدیک است و ما در فلان تاریخ خواهیم آمد، اما سالهاست که هیچ اتفاقی نیفتاده. مردم بجای اینکه روی پاک کردن درونی و رشد و ترقی شان کار کنند، وقتشان را تلف می کنند و منتظر می مانند. یک مثال خوب آن را در اکتبر 2008 دیدید.

 فدراسیون روشنایی کیهان هرگز چنین کاری را نمی کند. ما فقط به طور انبوه و عمومی روی یک سیاره فرود می آییم، هنگامی که اکثریت جامعه ما را دعوت کنند. این یک قانون کیهانی است. و اگر ما بیاییم، همگی از آن آگاه خواهد شد و هر کارگر روشنایی آن را لمس خواهد کرد. زیرا ما از تله پاتی استفاده می کنیم. در پیامهای مان ما همیشه به شما دانش می دهیم تا هشیاری تان را گسترش دهید و یک انسان کیهانی بشوید. اطلاعات ما مستقیما مهمترین و حیاتی ترین چیزها را نشان می دهد. ما ساعتها و ساعتها در مورد یک چیز صحبت نمی کنیم. این وقت و انرژی را تلف می کند. ما هرگز در مورد هیچ تاریخ زمینی حرف نمی زنیم. زیرا ما می دانیم که آینده چیزی تعیین شده نیست و هیچ بستگی به هیچ تاریخی در زمین ندارد. آینده در هر ثانیه در حال تغییر است، بسته به انرژی افکار و احساسات اکثریت مردم زمین. بنابراین احتمالات متفاوت زیادی برای آینده وجود دارد و ما هیچ حقایق دنبال کننده یا تقویمی نداریم که به دیوار آویزان باشد و اعمال ما را برنامه ریزی کرده باشد. ما هنگامی عمل می کنیم که زمان، جایگاه، انرژی و قوانین کیهانی مناسب باشند.  

 

  من قبلا به شما گفته ام همچنانکه انرژی ها افزایش میابند، افکار هرز کاری از پیش نخواهد برد و شما باید از افکار کروی استفاده و از جهات مختلف و دید بالاتری به موضوع نگاه کنید.

 شما می باید از ادراک مستقیم خود، قلب و دانش نفستان استفاده کنید تا زندگی و هستی را درک کنید. چیز دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که غیر زمینیانی که در خدمت روشنایی نیستند نیز دارای سفینه هایی هستند. با قلبی توسعه یافته و حواس معنوی شما می توانید سفینه های آنها را از سفینه های ما تشخیص دهید. این امکان وجود دارد که روزی شما باید این کار را انجام دهید. اگر عملیات بزرگی روی زمین انجام شود، ما مردم را با سفینه های مان خارج خواهیم کرد. و در چنین موقعیتی ضلع تاریکی هم با سفینه هایشان خواهند آمد و شما باید بدانید که کجا بروید یا نروید. این فقط یک احتمال است. و با ذهنی معنوی و عشق در قلبتان شما برای هر نوع شرایطی آمادگی دارید. اگر مردمی کافی روی پیشرفت معنویت شان تمرکز کنند، دگرگونی می تواند هر لحظه روی دهد. همچنین فرایندهای طبیعی در کیهان هیچ ارتباطی با تقویمی زمینی ندارد. بلکه به انرژی معنویت و تکامل بستگی دارد. هستی هنگامی که زمان مناسب است چیزها را انجام می دهد و ما از فدراسیون روشنایی کیهان، همه چیز را زیر راهنمایی های حکیمانه ی هستی انجام می دهیم.

 افکارتان را بنگرید. انرژی تان را در راه کدامیک از احتمالات آینده  دارید استفاده می کنید؟ اکنون شما می دانید چرا مهم است که معنویت را توسعه دهیم. افکار معنوی به اندازه ی کافی می تواند یک آینده ی معنوی خلق کند. افکار منفی نیز یک آینده ی ناخوشایند خلق می کند. بنابراین مهم است که همه ی انرژی های مسدود کننده که ممکن است از زندگی های دیگر یا از همین زندگی داشته باشید، التیام داده شوند. افکار محدود را پاک کنید، مانند: اینکه شما بسیار ضعیف هستید، عشق نداشتن به خود، نفرت، حسادت یا ترس از چیزی. همه ی این افکار مانند ویروس هستند که مانع از پیشرفت تان می شوند. اما شما می توانید هرزمانی این انرژی را به انرژی مثبت تغییر دهید. و شما هیچ نیازی به اجازه ی شخص دیگری ندارید. این فقط شمایید که تصمیم می گیرید.

 افکار و احساسات دلیل هر خلقتی هستند. بنابراین به چیزی فکر کنید که می خواهید و نه به چیزی که نمی خواهید. پس اگر شما می خواهید این انسدادها را پاک کنید بیایید یک مراقبه ی کوتاهی انجام دهیم، برای دوباره برنامه ریزی کردن خودتان.

 آرام بنشینید و چشمانتان را ببندید. و اکنون یک جریان نور را تصور کنید که از کیهان می آید و تمام بدنتان را لمس می کند. این انرژی را احساس کنید و با تنفستان آن را به درون بکشید. دستانتان را روی قلبتان بگذارید و تصور کنید که با نفستان (روح تان) یکی هستید.

و اکنون به خودتان بگویید:

من برای دریافت وفور از هستی، گشوده هستم.

من به نفسم اجازه می دهم که با عشق من را التیام و به من درس بدهد.

من با شادی و لذت یاد می گیرم.

من برای دانش و فرزانگی آماده ام.

من از دانش تجربه هایم برای خوبی همه استفاده می کنم.

من به خودم عشق می ورزم.

من مهربان و با محبت هستم.

من سالم هستم.

من شجاع هستم.

من مستقل هستم و خودم تصمیماتم را می گیرم.

من مسئولیت زندگی ام را به عهده دارم.

من به هشیاری مرکزی کیهانی متصل هستم.

من از استعداداتم برای خدمت به روشنایی استفاده می کنم.

من در قلبم دلسوزی و همدمی دارم.

من برای همه ی چیزهای خوب در زندگی ام سپاسگذارم.

من عشق می بخشم و دریافت می کنم.

من زندگی ای پر از عشق دارم.

من از عشق برای تغییر دادن هر نوع انرژی مسدود کننده استفاده می کنم.

 

عشق بزرگترین قدرتی ست که وجود دارد. این تصریح را تا جایی که می توانید اغلب انجام دهید تا انرژی و آگاهی تان را بسازید.

به امید تابش روشنایی هستی به وجودتان.

بدرود.

منبع:  http://www.facebook.com/danesh.keyhani


دیگر بخش های الایا