تبلیغات
Magic - فیلم جدید «تام کروز» حریف «ماداگاسکار۳» می شود؟

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ


شنبه 27 خرداد 1391

فیلم جدید «تام کروز» حریف «ماداگاسکار۳» می شود؟

کلمات کلیدی : تام کروز , فیلم جدید تام کروز , ماداگاسکار 3 ,

تازه ترین فیلم تام کروز «نسل راک» از دیروز به روی پرده سینماهای آمریکا شمالی رفت. پرسشی که تحلیل گران اقتصادی سینما مطرح می کنند این است که آیا این فیلم می تواند صدرنشین جدول هفتگی گیشه سینماها شود یا خیر؟حدود ۳۲۰۰ سالن سینما در آمریکا و کانادا این کمدی اکشن پررمز و راز «تام کروز» را نمایش می دهند و برای آن یک افتتاحیه ۲۰ تا۳۰ میلیون دلاری پیش بینی می شود.

اگرچه در بین چند فیلم جدیدی که همراه فیلم کروز به روی پرده سینماها رفت فقط فیلم مهمی جدید آدام سندلر وجود دارد، ولی دو فیلم «ماداگاسکار۳» و «پرومپوس» از هفته قبل رقبای خطرناکی برای آن به حساب می آیند.

این دو محصول پرسروصدای صنعت سینما، هفته قبل با ا فتتاحیه هایی ۶۰، ۵۰ میلیون دلاری اکران عمومی خود را آغاز کردند و تابستان سینمایی آمریکایی شمالی با آن ها شروع شد.

پیش بینی می شود «ماداگاسگار۳» با فروشی ۴۰ میلیون دلاری دوباره صدرنشین جدول هفتگی سینمای امریکای شمالی شود.

«نسل راک» را آدام شانکرمن کمدی ساز مطرح سینما کارگردانی کرده که در کارنامه اش «پاسیفایر» (با بازی دواین جانسون) را دارد.

قصه این فیلم درباره دختری از یک شهر کوچک است که در یک مسابقه بزرگ با جوانی از یک شهر بزرگ آشنا می شود. هر دوی آن ها رویای هالیوود را در سر دارند.

برخی از اهل فن می گویند تام کروز در این فیلم در نقش مکمل ظاهر شده است و نمی توان آن را فیلمی از تام کروز ارزیابی کرد.

این کمدی موزیکال با هزینه ای ۷۰ میلیون دلاری تولید شده و زمان نمایش آن کمی طولانی حدود ۱۲۳ دقیقه است.

تام کروز تابستان سال قبل چهارمین قسمت مجموعه فیلم اکشن «ماموریت غیرممکن» را روی پرده سینماها داشت که ۶۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد.

اما تحلیل گران اقتصادی سینما می گویند «نسل راک» را نه با این فیلم، که باید با کار سال ۲۰۱۰ تام کروز «شوالیه و روز» مقایسه کرد که حال و هوایی کمدی داشت.

این فیلم نتوانست در آمریکای شمالی به فروش ۱۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کند و فروش کلی جهانی ان هم ۲۵۸ میلیون شد. این در حالی بود که برای تولید «شوالیه و روز» حدود ۱۲۰ میلیون دلار خرج شد.

تام کروز برای تثبیت موفقیت حرفه ای خود نیازمند فروش بالای «نسل راک» است.